Menu

Kurš ir feromoni?Kurš ir feromoni?

Ļoti vienkārši un ikdienišķi par feromoniem – tiem, kas nemīl zinātniskus terminus.

Feromoni ir dabiski ķīmiski savienojumi, ko ķermenis izdala, lai apkārtējiem pārraidītu noteiktu informāciju par sevi (piem., es esmu auglīgs, dominējošs, vesels, draudzīgs, satraukts u.t.t.), vienkārši sakot, es smaržoju tā vai citādi. Mēs nepārdodam feromonus, kas kaut kādā veidā būtu iegūti no cilvēka vai dzīvnieka. Tie ir sintezēti zinātniskajās laboratorijās, un tiem ir tāda pati ietekme kā feromoniem, ko izstrādā cilvēka organisms. Tikai nereti tie ir vairāk koncentrēti, kas pastiprina feromonu ietekmi. Feromoniem ir plaša spektra iedarbība. Tiem var būt seksīguma, uzticamības, draudzīguma, dominēšanas vai pat agresīva pieskaņa.

Izsmidzinot feromonus, sievietes un vīrieši kļūst ievērojami interesantāki un pievilcīgi pretējam dzimumam. Sievietes, izmantojot feromonus, signalizē apkārtējai videi par savu auglīgumu un vēlmi pēc bērniem. Šādi signāli vīriešus ļoti aizrauj. Kā varbūt Jūs jau zināt, sievietes auglības periodā vīriešiem šeit daudz pievilcīgākas un skaistākas.

Feromoni vīriešiem un sievietēm sniedz arī dominējošas un pašpārliecinātas personas iespaidu, kas šķiet ļoti seksīgi abiem dzimumiem. Īpašus feromonus izmanto veiksmīgi uzņēmēji, kas strauji kāpj pa karjeras kāpnēm vai konkurētspējīgu uzņēmumu vadītāji, politiķi un zvaigznes (piemēram, Paris Hilton) gan ballēs, gan svarīgu tikšanos laikā u.tml.
Kurš ir feromoni?Feromoni tiek sajusti neapzināti ar degunā esošo t.s. Jākobsona orgāna daļu, ko cilvēks, to saožot, pat neapzinās, bet tai pat laikā saņem informāciju par smaržas avotu (līdzīgi kā ar reklāmu, zemapziņa to fiksē, bet cilvēkam šķiet, ka tā nav noticis). Īsi sakot, feromoni kairina arhaisko smadzeņu daļu (limbiskās smadzenes), kas ir visvairāk atbildīga par instinktiem, no kā arī ir sākusies mūsdienu cilvēka evolūcija. ..
Atcerieties, ka feromoni cilvēku par “zombiju” nepadara. Citiem vārdiem sakot, feromonu iedarbības dēļ cilvēks nesāks akli darīt visu – Jūs pielūgt un krist Jūsu rokās, nesaprotot ko dara. Kā jau Jūs varbūt zināt, mūsu smadzenēm ir labā un kreisā puslode, kas diktē visus pamatnosacījumus (kultūra, izglītība, arhetipi, raksturs, apstākļi…), bet starp tām atrodaslimbiskā daļa, kas ir atbildīga par emocijām, seksualitāti, atmiņu un visiem citiem aspektiem, kas mūs padara par tiem, kādi šobrīd esam..
Ir cilvēki, kuri nespēj uztvert feromonus, par laimi šādu cilvēku ir ļoti mazs procents, tāpēc mēs ceram, ka Jums šāda persona X izmēģinājumam negadīsies…
Visvairāk feromonu produkti sastāv no : alfa-androstenola, androstanona, dehidroisoandrosterona, beta-androstenola, copulins, tai skaitā, androstenola, androstadienona, Androsterona, Androstadienona, EMI, androsterone EPI-S, androsterona-S, DHEA, DHEA-S Estratetraenola, Estratetriendiola, Estratetrienolona, Etiocholanolona, Pregnanolona, Pregnanolona, Allo-, Pregnanolona, Epi-, Pregnanolona, Epi-Allo-, Pregnanolona, Epi-Allo-S Pregnenolona, Pregnenolona-S Tetrahidrocorticosterona (TH-DOC), Tetrahidro-dehidrocorticosterona, Allo-
Īss kopsavilkums
Kurš ir feromoni?Neviens ražotājs neapgalvo un mēs neapgalvojam, ka feromoni vienmēr darbosies tā, kā ir rakstīts. Tas ir atkarīgs no daudziem apstākļiem, no cilvēka noskaņojuma un garastāvokļa … Citas personas uzmanības, aizspriedumiem pret Jums un tamlīdzīgi ..
Ļoti labs piemērs ir dzīvnieku pasaule, kur ļoti izteikti redzama feromonu dominante dzīvnieku uzvedībā. Tomēr salīdzināt cilvēku ar dzīvnieku diezin vai būtu pareizi. Mēs, Homo Sapiens sapiens, tomēr esam soli uz priekšu evolūcijas ceļā … un, lai sasniegtu to, ko vēlamies, nepietiek tikai ar dabiskajiem ķermeņa signāliem vai ziņojumu par auglību.
Sprādzienbīstami ieroči ir – smaids, tīrs ķermenis, mīļāko smaržu aromāts, pašapziņa, pareiza attieksme pret apkārtējiem, labas manieres. Lai pabeigtu perfekto kombināciju, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, var pievienot kādu feromonu noti ..
Feromoni patiešām darbojas, un tie darbojas kā ļoti laba kosmētika. Nav svarīgi, vai Jums esat vīrietis vai sieviete. Mēs visi vēlamies patikt …

Aroma Fero

Grozs Item Removed. Undo
  • No products in the cart.